Для дітей-переселенців з Херсонщини у Хмельницькому провели солодкий майстер-клас

дітей-переселенців, Херсонщини, Хмельницькому, провели, солодкий майстер-клас, місцевому, координаційному центрі, «Вільні разом», підтримки, Великолепетиської сільської військової адміністрації, юних, переселенців, У Хмельницькому, для дітей, внутрішньо переміщених осіб, організували, творчий, кулінарний, майстер-клас, присвячений, приготуванню, морозива

У Хмельницькому для дітей із числа внутрішньо переміщених осіб організували творчий кулінарний майстер-клас, присвячений приготуванню морозива.

Захід відбувся за підтримки Великолепетиської сільської військової адміністрації для юних переселенців з Херсонщини, які перебувають на обліку в місцевому координаційному центрі «Вільні разом».

До Всесвітнього дня морозива учасники дізналися про особливості виготовлення улюбленого десерту, власноруч приготували солодощі та продегустували їх. Для дітей подія стала нагодою отримати нові враження та позитивні емоції.

У центрах «Вільні разом», які працюють у 13 містах України, внутрішньо переміщені особи з Херсонщини можуть отримати необхідну підтримку та допомогу.





© 2008 - 2026 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон