У ДСНС Херсонської області звернулися до жителів регіону з побажаннями мирного та спокійного тижня.
Рятувальники закликали громадян дбати про власну безпеку та безпеку своїх близьких, бути уважними у повсякденному житті та дотримуватися правил безпеки.
У відомстві наголосили на важливості збереження спокою і відповідальності в умовах сьогодення.