Херсонські футзалісти стали другими на турнірі в Миколаєві

Херсонські, футзалісти, стали, другими, на турнірі, Миколаєві, Херсонці, вітають, юних футзалістів, високим результатом, команда дитячо-юнацької спортивної школи «Херсон», Юні спортсмени, Херсона, вибороли, срібні, нагороди, Кубку, «Закриття сезону», футзалу, команд, Миколаївської, Херсонської, областей

Юні спортсмени з Херсона вибороли срібні нагороди на Кубку «Закриття сезону» з футзалу, що відбувся серед команд Миколаївської та Херсонської областей.

У змаганнях взяли участь 12 команд у віковій категорії 2011–2012 років народження. Друге місце здобула команда дитячо-юнацької спортивної школи «Херсон».

Підготовкою гравців займалися тренери Василь Чернявський та Валерій Бобрусь.

Херсонці вітають юних футзалістів із високим результатом і бажають їм подальших перемог, нових спортивних досягнень та впевненого руху до нових вершин.

© 2008 - 2026 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон