Рятувальники Херсонщини звернулися до херсонців із проханням бути уважними та обережними під час вихідних.
У ДСНС наголошують на необхідності відповідального ставлення до власної безпеки та безпеки близьких, особливо у період підвищених ризиків.
Мешканцям побажали спокійних вихідних без надзвичайних подій.



