ДСНС Херсонщини побажали жителям області мирного та безпечного тижня

У ДСНС Херсонської області звернулися до жителів регіону з побажаннями мирного та спокійного тижня.

Рятувальники закликали громадян дбати про власну безпеку та безпеку своїх близьких, бути уважними у повсякденному житті та дотримуватися правил безпеки.

У відомстві наголосили на важливості збереження спокою і відповідальності в умовах сьогодення.