Дві освітянки з Херсонщини отримали престижні державні нагороди

Дві, освітянки, з Херсонщини, отримали, престижні, державні, нагороди

Верховна Рада України цьогоріч нагородила 47 видатних працівників освіти з різних куточків країни. Серед них — Наталія Бєлозьорова, учителька початкових класів Микільського ліцею, та Наталія Борисова, вчителька фізкультури Музиківського ліцею.

Ці дві педагогині стали гордістю Херсонщини, адже вони не лише виховують нові покоління сміливих та вільнодумних громадян, але й продовжують працювати за складних умов. Понад 350 освітніх закладів у регіоні зазнали пошкоджень або були зруйновані. Попри ці труднощі, Наталія Бєлозьорова та Наталія Борисова докладають значних зусиль для навчання й виховання майбутніх лідерів України.

Зусилля та самовідданість педагогів були високо оцінені: кожна нагороджена отримала премію понад 180 тисяч гривень. Їх внесок у розвиток освіти став символом незламності й натхнення для всіх українців.

ОСТАННІ НОВИНИ

ЖИТТЯ

© 2008 - 2026 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон