Херсон під обстрілом: ворожий вогонь накрив Корабельний район

Херсон, під обстрілом, ворожий, вогонь, накрив, Корабельний, район

Вчора ввечері ворожі війська з тимчасово окупованого лівого берега здійснили масований обстріл Корабельного району Херсона. Удар прийшовся на житлові квартали, в результаті чого значно постраждали будинки. Попри масштаб руйнувань, мешканцям вдалося дивом уникнути жертв.

"Люди не знали, куди бігти... І потім, як прилетіло і почало все палахкотіти. Це був жах!" – розповідає місцева жителька про ті страшні хвилини.

Зранку представники Херсонської міської військової адміністрації оперативно відреагували на ситуацію. Соціальні працівники обійшли постраждалі будинки, провели бесіди з мешканцями та склали план дій для ліквідації наслідків атаки. Основні заходи передбачають відновлення житла та комплексну допомогу постраждалим.У міській адміністрації зазначили, що пріоритетом є забезпечення людей всім необхідним, а також створення умов для відновлення їхнього нормального життя.

ОСТАННІ НОВИНИ

ЖИТТЯ

© 2008 - 2026 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон